Pláže na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Rhodos -Pláže -Paradisi (Paradeisi)

Pláž Paradisi (Paradeisi) - ostrov Rhodos

Paradisi (Paradeisi)

Dlouhá písčito-oblázková pláž Paradisi leží v severozápadní části řeckého ostrova Rhodos, cca 14 km jihozápadně od hlavního města.

Rhodos, Paradisi (Paradeisi) na mapě Google maps

Pláž Paradisi tvoří součást stejnojmenného prázdninového letoviska Paradisi (či Paradeisi), které se nachází v těsné blízkosti mezinárodního letiště Diagoras a jen cca 14 km od hlavního města Rhodos. Do letoviska tak často zajíždějí i veřejné autobusy z hlavního města. Pro někoho může být ale velmi rušivý hluk z blízkého letiště, protože v hlavní letní sezoně tu přistává a odlétá opravdu jedno letadlo za druhým.

Pláž Paradisi je hodně dlouhá a prakticky se táhne od letoviska Theologos až k druhému sousednímu letovisku Kremasti. Velká část pobřeží ale není příliš pěkná a je neudržovaná. Povrch pláže tvoří směs písku, oblázků a dalších věcí, jako např. větviček z okolních porostů nebo mořských řas. U vstupu do moře převažují oblázky.

Velkým bonusem pláže Paradisi je ale to, že odtud můžete pozorovat nádherné západy slunce, a to v klidu a soukromí.

Některé části pláže jsou však organizované i příjemně upravené, což se týká jednotlivých hotelových pláží. Zde najdete i plážové taverny, sociální zařízení a někdy také nabídku adrenalinových vodních sportů.

Další turistické cíle na ostrově Rhodos

Pláže v blízkém okolí: Pláž Kremasti, Pláž Soroni, Pláž Theologos

Nejoblíbenější pláže na ostrově Rhodos: Pláž Afandou, Pláž Agathi (Agia Agatha), Pláž Agios Pavlos (Lindos - Saint Paul Bay), Pláž Anthony Quinn (Vagies), Pláž Elli (Město Rhodos), Pláž Faliraki, Pláž Megali Paralia (Lindos), Pláž Prasonisi, Pláž Tsambika

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Rhodos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám