Greece

Letoviska ostrova Rhodos

Fanes - ostrov Rhodos

Fanes

V nabídce cestovních kanceláří se letovisko Fanes začalo objevovat teprve nedávno. Leží na západní straně ostrova Rhodos a jedná se v podstatě o hotelový komplex. Vesnička Fanes je od hotelové části, resp. od moře vzdálena asi 1,5 km.

Rhodos, Fanes na mapě Google maps

Pláž Fanes

Pláž u letoviska Fanes je dlouhá přibližně 400 m, spíše úzká a z hlediska typu smíšená (oblázkovo-písečná). Najdete tady spíše oblázky až kameny a pro koupání doporučujeme boty do vody.

Pro koho je letovisko Fanes vhodné?

Středisko se nachází v klidné části ostrova Rhodos, naleznete zde základní služby jako obchůdky, kavárny, bary. Místní hotely jsou doporučovány klientům, kteří vyhledávají klid a relaxaci.

Nebudete-li chtít strávit celou dovolenou pouze v letovisku, je vhodné půjčit si některý z nabízených dopravních prostředků (auto, motorku, čtyřkolku atd.). Využít můžete také místní dopravu, autobusy zajíždějí většinou až k hotelům. Vzhledem k tomu, že je letovisko Fanes od ostatních komplexů poměrně vzdálené, nelze spoléhat na to, že pro výlety budete využívat autobus cestovní kanceláře – většinou sem kromě transferu z letiště a zpět nejezdí. Cesta z letiště trvá asi 45 minut, hlavní město Rhodos je vzdáleno asi 20 km.

Další turistické cíle na ostrově Rhodos

Letoviska v blízkém okolí: Damatria, Kalavarda, Paradisi (Paradeisi), Salakos, Soroni, Theologos (Tholos)

Nejoblíbenější letoviska na ostrově Rhodos: Afandou, Archangelos, Faliraki, Koskinou (Reni Koskinou), Kolymbia, Kiotari, Kalithea, Ialyssos, Ixia, Lindos, Město Rhodos

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Rhodos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám